Nasza oferta

Czym się zajmujemy

Działalność salonu fryzjersko-kosmetycznego " Twój Styl" ma charakter usługowy. W ofercie znajdziecie szeroki zakres podstawowych usług fryzjerskich oraz kosmetycznych tj: koloryzację, strzyżenie, modelowanie, zabiegi kosmetyczne, manicure i pedicure. Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów stale wzbogacając ofertę i świadczone usługi. Współpracujemy z amerykańską firmą fryzjerską JOICO, należymy do ekskluzywnej sieci salonów JOICO PERFECT SALON. Według nas i firmy JOICO nie ma na świecie nic piękniejszego niż zdrowe, zadbane włosy, co nieodłącznie wiąże się z intensywnym połyskiem, czystym kolorem i wspaniałą strukturą włosa którymi cieszy sie klientka przez długi czas.

Kosmetyki

Kosmetyczny aspekt salonu oparty jest na niemieckiej firmie DR.BELTER COSMETIC eksperta w dziedzinie profesjonalnej pielęgnacji skóry– od ponad 35 lat oferuje gabinetom kosmetycznym i ośrodkom SPA na całym świecie najwyższej jakości kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Dzięki jakości produktów i profesjonalnemu podejściu naszych kosmetyczek pozyskaliśmy zaufanie klientów. Oferta kosmetyków i zabiegów jest stale poszerzana o nowe produkty, powstające na podstawie zdobywanej wiedzy z zakresu fizjologii skóry.
Kosmetyka to również dłonie i stopy tutaj też pracujemy na najlepszych dostępnych kosmetykach czyli Gehwol, OPI, Shellac czy Indigo, które idealnie wpasowały się i dopełniły profesjonalną oferte naszego salonu.